Erşan Kuneri Netflix Dizisi izle

Erşan Kuneri Netflix Dizisi izle

May. 13, 2022
Your rating: 0
6 1 vote

Sezonlar ve Bölümler

1Sezon 1 May. 13, 2022

Senarist

Cem Yılmaz
Senarist

Oyuncular

Cem Yılmaz isErşan Kuneri
Erşan Kuneri
Zafer Algöz isMuammer Rado
Muammer Rado
Ezgi Mola isAlev Alev
Alev Alev
Uraz Kaygılaroğlu isİbrahim Tumtum
İbrahim Tumtum
Merve Dizdar isFeride Orhun
Feride Orhun
Bülent Şakrak isAyhun Uşuk
Ayhun Uşuk
Can Yılmaz isEryetiş
Eryetiş

Video trailer

Synopsis

Erşan Kuneri Netflix Dizisi Türkçe Dublaj Full HD 1080p 4K Kalitesinde tek parça sansürsüz izle

Erşan Kuneri Dizi Konusu: 70’lerin erotik filmleri söz konusuysa o bir efsane. Artık iz bırakmak ve yeni türler denemek istiyor ama bu tuhaf ekiple işi epey zor olacak. Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar. İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Erşan Kuneri dizisi toplam 8 bölümdür. Bölüm isimleri ve konusu ise;

1. Bölüm: Kuru Murad (Çektiği filmlerden sıkılan Erşan, aksiyon karakteri Kuru Murad’ın başrolde olduğu “katmanlı” bir dönem filmi çekmeye karar verir.)

2. Bölüm: Ebenin Avı ( “Ebenin Avı” adlı bir korku filmine hazırlanan Erşan, Alev’in büyü yapmak için kullandığı turşu kavanozunu bulur ve onu korkutmak için ruh çağırma seansı düzenler.)

3. Bölüm: Kooperatif Kemal (Ekip, bir Anadolu köyünde geçen bir drama filmi çeker. Erşan, misafir öğretmen olan Kooperatif Kemal’i canlandırır.)

4. Bölüm: Kötü Mal (Bara atari makinesi gelince herkes oyun bağımlısı olur, kavga çıkar ve olay manşetlere düşer. Erşan, “Kötü Mal” adlı uyuşturucu karşıtı bir film çeker.)

5. Bölüm: Faqbadi (Alev, İstanbul’a film çekmeye gelen İranlı bir yönetmenle nişanlanır. “Faqbadî” filminde Erşan şifa dağıtan bir gezgini oynar.)

6. Bölüm: Blue Box (Tumtum’un hayalini kurduğu süper kahraman kostümü umduğu gibi çıkmaz. Erşan, Blue Box teknolojisini kullanarak 2022’de geçen bir süper kahraman filmi çekmek ister.)

7. Bölüm: ER-MAN (Pelerinli süper kahraman destanı devam ederken Erman, Lale adlı bir gazeteciye âşık olur. Ancak babası bu ilişkiye karşı çıkar ve Songül’le evlenmesini ister.)

8. Bölüm: Doyamadım (“Erman” filmi gişede hüsrana uğrayınca Erşan iflasın eşiğine gelir. Bu sırada karşısına harika bir fırsat çıkar ve 8. bölüm olarak “Doyamadım” adlı bir arabesk film çekmeye karar verir.)

Erşan Kuneri oyuncuları Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlendiği Erşan Kuneri dizisi oyuncu kadrosu; Cem Yılmaz, Zafer Algöz, ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Can Yılmaz gibi birbirinden değerli isimlerden oluşuyor.

Erşan Kuneri Netflix Dizisi izle
Orijinal İsmi Erşan Kuneri
TMDb Puanı 7.639 18 oy
First air date May. 13, 2022
Son yayın tarihi May. 13, 2022
Sezonlar 1
Bölümler 8
Average Duration 50 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published