Sıfır Bir dizi – Bir Zamanlar Adana’da izle

Sıfır Bir dizi – Bir Zamanlar Adana’da izle

Jun. 01, 2016
Your rating: 10
9.1 320 votes

Sezonlar ve Bölümler

1Sezon 1 Jun. 01, 2016
6.7
2Sezon 2 Jan. 08, 2018

Video trailer

Synopsis

Sıfır Bir dizisiBir Zamanlar Adana’da dizi izle Sıfır Bir  adana dizi izle  Sıfır BirBir Zamanlar Adana’da dizisi, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. Hikâye aslında bir grup gencin, bir dizi haksızlıkla ettiği mücadeleyi anlatıyor.

Sıfır Bir dizi izle

Bu mücadele neticesinde sahip olunan her bir zafer, onlara inanan Sıfır Bir izle daha fazla yoksul insanı; her gözü yaşlı yoksul insan da ekibin sırtına daha fazla yük, mesuliyet ve sönmez bir azmi beraberinde getiriyor.20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları bu düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor.Yeni düzende Hürriyet Mahallesi’nde resim değil, grafiti yapılıyor. Hürriyet Mahallesi’nde arabesk müziğe rap ezgileri karışıyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu Sıfır Bir izle bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur.

Sıfır Bir Adana dizisi izle

Onlara başka çare bırakılmamıştır… Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.

Sıfır Bir dizi – Bir Zamanlar Adana’da izle
Orijinal İsmi Sıfır Bir
TMDb Puanı 7 3 oy
First air date Jun. 01, 2016
Son yayın tarihi Jun. 12, 2019
Sezonlar 6
Bölümler 43
Average Duration 34 minutes

Similar titles

Dark izle
Vikings izle
Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri
Game of Thrones Tüm Bölümler – Taht Oyunları izle
House of the Dragon
Fast & Furious Spy Racers izle
Squid Game izle
Ragnarok izle
The Mandalorian izle
Cursed izle
Prison Break – Büyük Kaçış izle
Hakan: Muhafız – The Protector izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published