What's happening?

Video Kaynakları 396 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Hayalimdeki Sevgili – Dream Lover

Hayalimdeki Sevgili – Dream Lover

Oct. 24, 1993United States103 Dak.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dream Lover, 1993 yapımı bir psikolojik gerilim filmidir. Bobby (James Spader) ve Cathy (Madchen Amick) adındaki bir çift, evlidir. İkisi de çok mutludur ve dünyalarının merkezindedir. Ancak, Bobby’nin en yakın arkadaşı, arkadaşının arkadaşı Raymond (Rob Estes) ile tanışmasıyla birlikte onların öyküsü değişmeye başlar. Bobby ve Raymond arasında çekim oluşur ve Bobby, Cathy’nin hakkında tutkulu bir şüpheye kapılır.

Bobby, Raymond’ın ona kötü niyetli olduğunu düşünerek Cathy’nin arkasından gizlice onu takip eder. Ancak, Bobby’nin Raymond’ın ne yaptığını ve neye karıştığını öğrenmek için gözetlemesi, onu bir dizi çıkmaza sürükler. Bobby’nin Cathy’yi korumak için kendini zor durumlara sokması, onu daha önce hiç yaşamadığı bir seri güvenlik sorunuyla yüzleşmeye zorlar.

Dream Lover, Bobby ve Cathy’nin ilişkisini, Bobby’nin Raymond’la olan ilişkisine odaklanıyor. Bobby, Raymond’ın kötü niyetli olduğunu düşünürken, Raymond’ın kendisi hakkında ne düşündüğünü bilmiyor. Bobby’nin bu ikilemi ile yüzleşmesi, yalnızca Cathy’yi değil, kendi karakterini de sorgulamaya zorlar. Yaşanan gizem, gerilim ve gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte, Dream Lover, seyircilere çarpıcı bir konu sunuyor.

Hayalimdeki Sevgili – Dream Lover
Hayalimdeki Sevgili – Dream Lover
Orijinal İsmi Dream Lover
IMDb Rating 6.2 5,147 oy
TMDb Puanı 5.8 57 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

New York’a Hoşgeldiniz izle
Başkalarının Hayatı 4K izle
Mevsimler Seasons Türkçe Dublaj izle
Gretel ve Hansel izle
Bir Yıldız Doğuyor izle
45-25 #KusursuzCinayet izle
Balkan Hattı
Hipnotizma izle 2021
Death of Me izle – Korku Filmi
Hatıra Kutusu 2022 4K izle
Yanlış Kapı – Knock Knock izle
Gangnam Zombie