What's happening?

Video Kaynakları 455 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Mükemmel Bir Son

Mükemmel Bir Son

Jun. 01, 2012United States110 Dak.N/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Mükemmel Bir Son, Barbara’nın hayatının sonuna yaklaşmasıyla başlar. Barbara, hayatının sonuna yaklaştığını fark eder ve cesaretini toplamak için bir tedaviye başlar. O, eski dostlarının desteği ve tavsiyeleriyle bir terapist olan Rebecca ile tanışır. Rebecca, Barbara’nın hayatının kalan zamanını mümkün olan en iyi şekilde geçirmesine yardım etmeye karar verir.

Rebecca, Barbara’ya hayatının kalan zamanının nasıl geçirileceğini gösteren bir plan geliştirir. Barbara, bu plan doğrultusunda, yaşamının sonuna kadar hayatının kalan zamanının nasıl geçirileceğini öğrenmeye başlar. Rebecca, Barbara’nın kendisine karşı kendini ifade etmesini sağlamak için, Barbara’nın özgür iradeye sahip olduğunu ve kendi hayatını kendi tercihleri doğrultusunda yaşayabileceğini öğretir.

Barbara, bu deneyimlerden sonra, özellikle Rebecca’nın tavsiyeleriyle, hayatının kalan zamanını çok daha farklı bir şekilde geçirmeye başlar. Rebecca, Barbara’yı eşcinsel arkadaşlarıyla kaynaşmaya teşvik eder ve Barbara, eşcinsel arkadaşlarının desteğiyle, hayatının sonuna yaklaşan zamanlarını çok daha anlamlı bir şekilde geçirir. Barbara, Rebecca’nın tavsiyesiyle, eşcinsel arkadaşlarının desteğiyle, hayatının sonuna yaklaşan zamanlarını çok daha anlamlı bir şekilde geçirmeyi öğrenir.

Barbara, Rebecca’nın desteğiyle, hayatının sonuna yaklaşan zamanlarının nasıl geçirileceğini öğrenir. Barbara, Rebecca’nın tavsiyelerine uyarak, hayatının sonunda, mükemmel bir sona ulaşır. Mükemmel Bir Son, Barbara’nın hayatının sonuna yaklaşmasına ve Rebecca’nın desteğiyle, hayatının sonuna yaklaşan zamanlarını mükemmel bir sona doğru değiştirmesine odaklanan bir filmdir.

Mükemmel Bir Son
Mükemmel Bir Son
Orijinal İsmi A Perfect Ending
IMDb Rating 5.6 4,560 oy
TMDb Puanı 6.369 99 oy

Yönetmen

Nicole Conn
Yönetmen

Oyuncular

Barbara Niven isRebecca Westridge
Rebecca Westridge
John Heard isMason Westridge
Mason Westridge
Kerry Knuppe isJessica Westridge
Jessica Westridge
Michael Adam Hamilton isAaron Westridge
Aaron Westridge

Similar titles

A Thursday (Hint) izle
Bombairiya izle
Yedi Kral Ölmeli
Arada Bir Yerde izle
Türk İşi Dondurma izle Tarih filmi
Rocky 2 izle
The Last Shift izle
Kaagaz izle
Nerkonda Paarvai izle
İncir Reçeli 1 izle sansürsüz
Karanlıkla Karşı Karşıya izle
Glass izle