What's happening?

Video Kaynakları 201 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi

Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi

Apr. 23, 2023TurkeyN/A
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi, üç ergenin, İpek, Can ve Deniz’in arkadaşlığıyla başlayan, büyülü bir maceranın hikayesidir. Çocuklar, kendilerine verilen gizemli bir görev doğrultusunda, çok uzak bir gezegene, X’e gitmek zorunda kalırlar. Can ve Deniz, İpek’in çoktan kaybettiği anne ve babasının kötü bir bilim adamı tarafından kaçırıldığını keşfederler. X gezegenindeki doğal güçleri kullanarak, ergenlerin ülkelerinin kötülüklerle savaşmak için tasarlanan koruyuculardan biri olmak için seçildiklerini öğrenirler.

Büyülü bir maceraya atılırken, çocuklar, gezegende çok kötü şeyler olduğunu keşfeder. Gezegenin kötülüklerinden kurtulmak ve ülkelerinin güvenliğini sağlamak için, çocuklar kendi yolsuzluklarını ortaya çıkarmaya, gezegendeki diğer koruyucularla işbirliği yapmaya ve kötü adamı yenmek için çabalamaya başlar.

Çocuklar, çeşitli yetenekleri ve özellikleri sayesinde, kötü adamı yenmek için kendi özgünlüklerini kullanır. Birbirlerine destek olurlar ve çok kötü durumlardan başarıyla çıkmayı öğrenirler. İpek, Can ve Deniz, gezegen X’i kötü adamdan kurtarır ve ülkelerinin güvenliğini sağlar.

Geleceğin Beşlisi, çocukların kahramanlıklarını, bir araya gelmelerini ve kötü adamı yenmelerini hikaye eder. Gezegenler arası seyahat, gizemli koruyucular, büyülü güçler ve çocukların kendi özgünlüklerini kullanmaları hakkında dersler öğreten, çocuklar için eğlenceli bir filmdir.

Orijinal İsmi Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi
IMDb Rating N/A N/A oy

Similar titles

Max Steel (2016) izle
Matilda Müzikali
Annem izle 2019
Hep Yek 1 izle
Lunana: A Yak in the Classroom izle
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Eve Dönüş izle
Yıldız Savaşları 6 Jedi’nin Dönüşü 4K izle
Carl’s Date Türkçe Dublaj izle
Doctor Strange izle 720p
Samson izle – aksiyon
Ali Baba ve 7 Cüceler izle
Demon Slayer: Mugen Treni izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published