What's happening?

Video Kaynakları 302 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Amigos

Amigos

Feb. 10, 2023India137 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Amigos, dram ve romantizm türünde 2023 yılında çekilmiş bir bollywood yapımı filmdir.

Film Sergio-haki yalnız, sinirleri zayıf ve üzgün bir gençtir. Annesinin hayatını kaybettiği geceden beri Sergio yalnız yaşamaya devam eder. En yakınları bile onu ne şekilde anlamaya çalışıyor, nerede hatalı olduğunu kavrayamamaktadır. Filmimizin başında, Sergio, güvenlik kameralarının kaydını izleyen polis memuru Usta ile karşılaşmıştır. Usta, Sergio’nun sanatsal yeteneklerini keşfetti ve Sergio’ya hayatını yeniden yerleştirmesinde yardım etmeye çalıştı.

Sergio şehre indiğinde bir arkadaş grubu aramaya başlar. Önce vahşi, çılgın ve şımarık bir grubun içine girmeyi kabul eder ancak uzun süre bu gruba ait olmak istemez. Grubun arkadaşları onun her şeyiyle ilgilenmeye çalışsalar da Sergio onların arkadaşlığını kabul etmez. Grubun arkadaşlarız Yuri ile çok yakın arkadaş olurlar. Giulia ile olan yakınlığı da yaşaya çalışır.

Grubun arkadaşlarıyla beraber zaman geçirmeye devam eder. Bu onu farklı anlamda hayatının kontrolünü kazanmaya çalışmak için motive eder. Günlük olaylarla, dostluklarla ve tutkularla dolu bu ortamda arkadaşlarıyla mükemmel bir arkadaşlık kurmaya çalışır. Grupta olduğu zaman Sergio ile arkadaşların arasındaki kutuplaşma ortadan kalkar. O, arkalaşlarıyla beraber karşılaştığı değer göstermek için teşvik edilir ve hangi arkadaşlık seçileceğini bilir.

Film bizi yalnızlıktan çıkıp, dış dünyaya uyum sağlamaya, hayat üzerindeki kontrolü tekrar kazanmaya, arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu anlamaya çalıştırmak için ortaya koyduğu bir konuya sahiptir. Amigos, özgürlük temasının ön plana çıktığı, karşılaştığı arkadaşlıklardaki seçimler de dahil olmak üzere hayatın zorluklarının nasıl üstesinden geleceğine dair umut veren küçük bir seyahate davet ediyor. Yalnızlıktan umutsuzluğa, çevrenin baskısından hayata karşı tavır almaya destek olarak her türlü zorlukları aşmasına yardımcı olarak yeni bir başlangıcın başarıyla atılmasına izin veriyor.

Amigos
Amigos
Amigos
Amigos
Amigos
Amigos
Orijinal İsmi అమిగోస్
IMDb Rating 5.8 2,513 oy
TMDb Puanı 4.3 3 oy

Yönetmen

Oyuncular

Kalyan Ram isSiddharth/Manjunath/Michael Aka Bipin Roy
Siddharth/Manjunath/Michael Aka Bipin Roy
Brahmaji isSiddharth's Uncle
Siddharth's Uncle
Jayaprakash isJayendra
Jayendra
Rajeev Pillai isNIA officer
NIA officer
Ravi Prakash isNIA officer
NIA officer
Chaitanya Krishna isSathi/Sathi's doppelgänger
Sathi/Sathi's doppelgänger

Similar titles

Abstruse izle
Musul izle 2019 Netflix
Article 15 izle
Foxtrot Six izle
Nanne Preethse I Love You izle
Muhbir – Chui Shao Ren (2019) izle
Karanlık Geçmiş (Take Back) izle
Bare Witness – Çıplak Şahit izle
Kabir Singh izle
Ölümlü Dünya 2 Türkçe Dublaj izle
Ölüm Treni Türkçe Dublaj izle
Game On Türkçe Dublaj izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published