What's happening?

Video Kaynakları 1303 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Bergen izle yerli sinema

Bergen izle yerli sinema

Acıların kadını.Mar. 04, 2022Turkey145 Dak.N/A
Your rating: 10
7.9 7 votes

Synopsis

Bergen izle Bergen 2022 yerli sinema 1080p tek parça olarak Full HD 4K izle sansürsüz seyret film konusu: Hayatını sadece 30 yıl yaşayabilen güzel şarkıcı Bergen, tek isteği şarkı söylemektir. Ayrıca hayatını ölümüne aşık olduğu Halis’e adamıştır. Ancak Halis’in kıskanç krizleri ilk önce yüzüne kezzap atarak Bergen’in güzelliğini elinden alır ve daha sonra tek bir kurşunla hayatına son verir.

Bergen filmi full izle

İlkokuldan sonra direk konservatuvara başlayan Bergen, burada tüm sınavlarını başarıyla ve birinciliklerle geçer. Asıl adı Belgin olan ünlü şarkıcının tek isteği ise şarkı söylemektir. Hayatında ilk darbeyi, taksi şoförü ilk aşkı Yalçın’dan yiyen Bergen, zorla kendisine sahip olan Yalçın’ın kendisine başka biriyle evleneceğini söylemesiyle yemiştir.

Bergen filmi hd izle

Okulu bıraktıktan sonra sahne hayatına atılır ancak yaşı küçük olduğu için yaşını da büyük gösterirler. Bergen izle adını bir gazetede Norveç kasabası olan Bergen’i gördüğünde beğenen ve bu ismi kullanmaya karar vermesiyle Bergen ismini alan ünlü sanatçı, artık yeni sahne adıyla ğnlenmeye başlamıştır. İlk aşkı Yalçın’ı unutmak için çareyi şarkılarında bulduğu bir sırada, Adana’da başlayan ve onu takıntı haline getiren Halis ile tanışır ve Halis onun için en büyük aşkı olur. Ancak Halis, başka biriyle evli ve kıskanç bir adamdır.

Bergen filmi tek parça izle

O kadar takıntılı olan Halis’in herşeyi yalan olsa bile, her seferinde Bergen’i kandırmaya çalışmıştır. En sonunda Halis karısından boşandıktan sonra, Bergen ile sahneyi bırakması şartıyla evlenirler. Ancak sonrasında yaşanan olaylar onu “Acıların Kadını” olarak anılmasına neden olmuştur.

Bergen izle yerli sinema
Bergen izle yerli sinema
Bergen izle yerli sinema
Orijinal İsmi Bergen
IMDb Rating 6.9 6,127 oy
TMDb Puanı 5.971 34 oy

Similar titles

Riding With Sugar izle – Netflix
Kan ve Altın – Blood & Gold
Bir Çapkının Ölümü Türkçe Dublaj izle
Mutluyuz yerli izle
İncir Reçeli 2 izle sansürsüz
3391 Kilometre Yerli Türkçe Filmi izle
Güvercin izle yerli
Çakallarla Dans 5 izle sansürsüz
Zengo izle
Benim Güzel Idaho’m izle
Dünyanın En Şanslı Kızı 2022 Netflix izle
Forever Türkçe Dublaj izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published