What's happening?

Video Kaynakları 366 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
Chang Can Dunk

Chang Can Dunk

Hiçbir şey ulaşılmaz değil.Mar. 10, 2023United States108 Dak.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Chang Can Dunk, modern çağın ikonik basketbol yıldızlarından olan Jeremy Lin’in insanların kalbine dokunan hikayesinin sinemaya uyarlanmış bir halidir. Filmin konusu, lise çağında, Çin kökenli bir Amerikalı olan Chang’ın, basketbol hayallerinin peşinden koşarken üstesinden gelemediği zorlukları anlatır.

Chang, ailesinin baskısı altında, babasının istediği yolu izlemek zorunda kalır. Babasının baskısıyla, Chang, devlet okulunda basketbol oynamaya başlar ve kısa süre içinde, çalışkanlığı ve çabası ile ustalık düzeyine ulaşır. Ancak, kimi zorluklarla karşılaşır ve zor zamanlar geçirir.

Chang, basketbol kariyerine devam etmek için başka bir okula, daha iyi bir ekibe ve daha iyi bir antrenöre sahip olan bir arkadaşının yanına taşınır. Bu arkadaşının yardımıyla, Chang, gücünün üstüne çıkar ve engelleri aşmak için inanılmaz bir çaba gösterir. Bu çabasının meyvelerini alır ve beklenmedik bir anda, basketbol alanında açılan bir kapıyı aralayacak kadar ilerler.

Zorlukların üstesinden geldiği zaman, Chang, kendi hayatının kontrolünü eline alır ve kendi kaderini çizmeye başlar. O, hayatının her noktasında, kararlarını kendisinin vermesi gerektiğini anlar. Chang Can Dunk, çizgi romanlarından esinlenen, Jeremy Lin’in gerçek hikayesiyle başarıya ulaşmasının mücadelesini takip eden, şaşırtıcı bir animasyon filmidir.

Chang Can Dunk
Chang Can Dunk
Chang Can Dunk
Chang Can Dunk
Chang Can Dunk
Orijinal İsmi Chang Can Dunk
IMDb Rating 6.4 820 oy
TMDb Puanı 7.189 37 oy

Yönetmen

Jingyi Shao
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Lilo ve Stiç 1 izle
Sergio izle Netflix filmi
Bir Babanın Öfkesi izle
Blonde Netflix Filmi izle
PK izle
Switch Türkçe Dublaj izle
Soulmate Türkçe Dublaj izle
Noel’in Hit Şarkısı
Titanik izle
Allein
Bu Gece Benimlesin
Nuh Tepesi izle – TEK PARÇA

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published