What's happening?

Video Kaynakları 491 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
Gizemli Ada Mençuna Yerli Filmi izle

Gizemli Ada Mençuna Yerli Filmi izle

Gizemli bir maceraya hazır mısın?Apr. 07, 2023Turkey101 Dak.N/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Gizemli Ada Mençuna 2023 Türkçe Dublaj izle Netflix yerli Filmini Filmci Dayı Farkıyla 4k ve 1080p Tek Parça Olarak Full HD Seyredin. Kesintisiz sinema izleyin.

“Gizemli Ada Mençuna” adlı film, Doruk Atasoy adında genç bir dijital oyun tasarımcısının hikayesine odaklanıyor. Bu hikaye, oyun bağımlılığına dair artan eleştirilere bir yanıt olarak çocukların gerçek dünyada hayatı öğrenmelerini teşvik etme amacı taşıyor. Doruk Atasoy, oyunlarının çocuklar için sadece eğlenceli bir aktivite olmadığını, aynı zamanda öğrenme aracı olarak da kullanılabileceğini kanıtlamak istemektedir.

Filmde Doruk Atasoy’un duyuru yapması ve yeni bir oyun tasarlamak için on çocuğu seçmesi ana konuyu oluşturur. Bu seçilen çocuklar, oyunu sadece sanal bir deneyim olarak değil, gerçek dünyada deneyimlemek zorundadırlar. Oyunun bir özelliği, başarısız olduklarında oyuna yeniden başlama imkanlarının olmamasıdır. Bu da çocuklar için gerçek dünyada hayatta kalmalarının sanal dünyada hayatta kalmak kadar kolay olup olmadığını sorgulamalarına neden olur.

Doruk Atasoy’un bu deneyimi tasarlamasının amacı, çocukların sadece sanal dünyaya değil, gerçek dünyaya da ilgi duymalarını teşvik etmektir. Filmde bu çocuklar, başkalarına yardım etmeyi, doğayı keşfetmeyi ve hayatta kalmayı öğrenirler. Zorlu bir deneyim karşısında, dayanıklılık kazanırken, işbirliği ve liderlik gibi önemli beceriler geliştirirler.

“Gizemli Ada Mençuna” filmi, çocukların teknoloji bağımlılığını aşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan duygusal ve eğlenceli bir hikaye sunar. Film, gerçek dünyada yaşamın zorluklarına karşı nasıl başa çıkılacağını anlatarak, çocukların dengeli bir yaşam tarzı sürmelerine dair önemli bir mesaj iletmektedir. Bu hikaye, eğitici ve eğlenceli bir şekilde, teknolojinin dışında da önemli deneyimlerin bulunduğunu vurgular.

Gizemli Ada Mençuna Yerli Filmi izle
Orijinal İsmi Gizemli Ada Mençuna
IMDb Rating 6.1 33 oy

Similar titles

Anastasia Evvel Zaman İçinde izle
Şans Kapıyı Çalınca – It Could Happen to You izle
Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak izle
Süper Tüy Yumağı – Supermarsu izle
Aşk Taktikleri 2022 Netflix Filmi izle
Patikim-tikim Türkçe Dublaj izle
Batman ve Superman: Adaletin Şafağı izle
Kurtuluş Günü 1 izle – Independence Day
Catherine Called Birdy – Kuşbaz Catherine (2022) izle
Gladyatör Gladiator 2 Türkçe Dublaj izle
Yeni Nesil Ajan 1 – xXx izle
Yolun sonu Türkçe Dublaj izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published