What's happening?

Video Kaynakları 375 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
Gölgeler Kralı

Gölgeler Kralı

Mar. 17, 2023France89 Dak.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gölgeler Kralı, Fransız bir filmdir. 2023 yılında yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaryosunu Eric Darmon tarafından yürütülen film, Fransız tarihinden bir hayat öyküsünü anlatmaktadır.

Film, 18. yüzyılda yaşayan ve adı Gölgeler Kralı olarak bilinen kötü ve gizemli bir korsan olan Jean-Baptiste du Casse’in öyküsünü anlatıyor. Jean-Baptiste, Kızıl Deniz’de çok sayıda gemiye saldıran bir korsandı. O, ülkesinin hain ve kötü bir lideri olan İspanyol Kralı’nın hükümranlığından uzaklaşmaya çalışmak için Fransa’ya kaçmak istiyordu.

Jean-Baptiste, Fransa’ya ulaşabilmek için bir grup arkadaşıyla birlikte bir gemiyle yola çıkar ve yolculuk boyunca çok sayıda maceraya atılır. Bu maceralar, Jean-Baptiste’in maceraperest ve cesaretli doğasını gösterir. Zorluklarla yüzleşerek, tehlikeli suların üzerinde uzun bir yolculuğa çıkar.

Gemi, sonunda Fransa’ya ulaşır ve Jean-Baptiste, kendisini onu koruma altına almak için Fransız Kralı’na sunar. Ancak Kral, Jean-Baptiste’in kötü niyetli hikayesini duyunca kendisini reddederek onu hapse atar. Jean-Baptiste, kötü bir hapishane ortamında zorluklarla yüz yüze gelir.

Film, Jean-Baptiste’in hapishaneden çıkışından sonraki hikayesini de anlatıyor. Jean-Baptiste, özgürlüğüne kavuşunca kendisini Fransa’daki kötü yönetimden korumak için kendisine mücadele eder. Ardından, kendisine destek veren arkadaşlarının yardımıyla Fransa’yı kötü bir liderden kurtarmaya çalışır.

Gölgeler Kralı, Fransız tarihinden bir öyküyü eşsiz bir şekilde anlatıyor. Filmin konusu, tehlikeli bir yolculuğa çıkan ve kötü bir liderden özgürlüğünü kazanan Jean-Baptiste du Casse’in öyküsünü konu alıyor. Filmin özgürlük ve cesaret temalarının öne çıkması, izleyicileri derin bir etki altına alıyor.

Gölgeler Kralı
Gölgeler Kralı
Gölgeler Kralı
Gölgeler Kralı
Orijinal İsmi Le Roi des Ombres
IMDb Rating 4.7 503 oy
TMDb Puanı 6.154 52 oy

Yönetmen

Marc Fouchard
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Patron Bebek: Yakala Bebeği izle
Mogli Orman Çocugu izle
45-25 #KusursuzCinayet izle
Belalı Yumruklar (Lights Out) Türkçe Dublaj izle
Je vous salue, Marie – Bakire Meryem izle erotizm
Sevmek Yüzünden Yerli Türkçe Film izle
Zombi Ekspresi 1 izle
Metalciyiz Biz izle
War of the Worlds: The Attack Türkçe Dublaj izle
Çürük Elma izle Black and Blue
The Last Thing He Wanted izle
Bizim İçin Şampiyon izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published