What's happening?

Kimdim Ben? – AKA

Kimdim Ben? – AKA

Apr. 28, 2023France118 Dak.N/A
Your rating: 0
5.8 6 votes

Synopsis

2023 yapımı AKA filmi, dünyayı ele geçirmek için sınır tanımayan gizli bir organizasyon tarafından çok tehlikeli bir plana alet edilen üç genç arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Üç arkadaş, sıradan bir gün okulda olmalarına rağmen, çok özel bir cazibe alanına girerek, farkında olmadan bir bilinmezlik bölgesine sürükleniyor. Bu bölgede, gizli bir organizasyon tarafından çok tehlikeli bir plana alet edilmiştir. Plan, üç arkadaşın üzerinde kontrol sağlamak ve dünyayı ele geçirmek için elinin altındaki tek şey olan, zamanın kontrolünü sağlamaktır.

Üç arkadaş, bilinmezliğin içine girdiklerinde, kendilerini dünyayı tamamen değiştirecek bir maceranın içinde buluyor. Bu maceranın gidişatını değiştirebilmek için, geçmişe ve geleceğe yolculuk yapmak zorunda kalıyor. Gizli organizasyonun planını bozmak için, üç arkadaşın çok zorlu mücadeleler vermesi gerekiyor.

Üç arkadaşın zamanın kontrolünü ele geçirmesine izin vermemek için, yolculuklarının her noktasında düşmanları onları bekliyor. Üç arkadaş, dünya ve gelecekleri için mücadele verirken, zamana karşı zamanın kendisiyle mücadele etmek zorunda kalıyor.

2023 yapımı AKA filminin bu izleği, üç arkadaşın mücadelesini ve gizli organizasyonun planlarını anlatıyor. Film, zamanın kontrolünün bizi daha önce hiç düşünmediğimiz yerlere götürebileceğini ve zorluklarla baş edebileceğimizi öğretiyor.

Kimdim Ben? – AKA
Kimdim Ben? – AKA
Orijinal İsmi AKA
IMDb Rating N/A N/A oy
TMDb Puanı 7.1 8 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş Türkçe Dublaj izle
İrlandalı izle – The Irishman
Transfusion
Friday Night Plan Çılgın Bir Cuma Gecesi Türkçe Dublaj izle
Street Flow Banliyö Çocukları 2 Türkçe Dublaj izle
Zor Biraderler 2 izle
Bıçaklar Çekildi Gizemli Bir Serüven
Manken Amerikan jigolo izle
Cennet ve Yeryüzü izle – Heaven And Earth
Alien: Romulus Türkçe Dublaj izle
Gadar 2 Türkçe Dublaj izle
The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 2

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published