What's happening?

Video Kaynakları 515 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Prison 77 – Mahkum 77

Prison 77 – Mahkum 77

Sep. 23, 2022Spain125 Dak.N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Prison 77, çok katmanlı bir suç öyküsü olan, sürükleyici bir aksiyon/gerilim filmi. Filmin başrolünde, cezaevindeki çete lideri olan Ravinder Singh yer alıyor. İntikam arzusuyla hareket eden Ravinder, hapse girdiği andan itibaren çetenin üyelerini bir araya getirmeyi planlıyor.

Ravinder’ın başından geçenler, arkadaşının masumiyetini kanıtlamaya çalışan, suçlu arkadaşının özgürlüğüne kavuşmasını sağlayan bir genç avukatın çabalarıyla başlar. Ancak, Ravinder’ın çetesi hapishanedeki diğer çetelerle çatışmaya girer ve savaşın kontrolünü kaybeder.

Bunun üzerine, Ravinder ve çetesi, hapishaneye dışarıdan bir destek almak için kötü niyetli bir grup tarafından kaçırılır. Bu durum, çetenin çeşitli üyelerinin tehlikeli bir maceraya girmesine ve kendilerini kötü niyetli bir grup tarafından kontrol edilen hapishane duvarları arasında bulmalarına neden olur.

Ravinder ve arkadaşları, kötü niyetli grup tarafından kontrol edilen hapishanenin duvarları arasında kalmak zorunda kalırlar. Bu süreçte, içlerindeki arkadaşlık duygularını, cesaretlerini ve macera anlayışlarını test ederler. Aynı zamanda, çeteyi kontrol eden kötü niyetli grubu da bozmak için mücadele ederler.

Film, Ravinder’ın çetesiyle birlikte hapishane duvarları içindeki kötü niyetli grup tarafından kontrol edildiği ve kötü niyetli grup tarafından bozulmak istendiği zamanlardaki mücadelesini anlatıyor. Bu sırada, Ravinder, arkadaşlarını ve arkadaşlarının masumiyetini kanıtlamaya çalışan avukat arasındaki bağı da güçlendirir. Ravinder, arkadaşlarını ve ailesini kötü niyetli gruptan kurtarmak için çabalar. Film, Ravinder’ın çetesiyle birlikte yaşadıkları kahramanlık hikayesini konu ediyor.

Prison 77 – Mahkum 77
Prison 77 – Mahkum 77
Prison 77 – Mahkum 77
Orijinal İsmi Modelo 77
IMDb Rating 7.1 1,252 oy
TMDb Puanı 7.534 44 oy

Similar titles

Hayat Güzeldir 4K Film izle
Elveda Oğlum – So Long My Son izle
Çift’lik Bank Tosun Firarda izle
The Space Between izle 2021
Düşüş – The Fall
Gladyatör izle
Kabayo Türkçe Dublaj izle
Tehlikeli Nokta izle 2021 Netflix
Creed 3 izle
Yaşamak – İkiru 4K izle
Zafer Yarışı: Audi Lancia’ya Karşı türkçe dublaj izle
Tüp – Meander 2021 izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published