What's happening?

Video Kaynakları 343 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Rift

Rift

Nov. 25, 2022United States71 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Rift filmini izlemeye başladığınızda, bir dizi fantastik olaylarla karşılaşıyorsunuz. Filmin baş karakteri olan Adina, kendisine özgü güçleri ve korkunç bir gelecek gördüğü, dünyanın sonunu getirecek bir karanlık güçle savaşmak için doğmuştur. Adina’nın özel güçleri, ona karanlık gücü yenmek için gereken gücü ve kendisini özümsenmesini sağlar. Diğer karakterler, Adina ile beraber dünyanın sonunu önlemek için daha güçlü hale gelmek ve kötü güçleri yenmek için çabalar.

Adina, karanlık güçleri yenmek için kendi köklerini araştırırken, kendisine özel güçleriyle birlikte, dünyanın geleceği için umutsuz bir savaşa girişir. Bu özgürlük savaşı, Adina’nın hikayesinin bir parçası olarak film boyunca devam eder. Adina, özgürlük savaşında başarılı olmak için, kötü güçleri yenmek için kendisine özgü güçlerini kullanmak zorundadır.

Rift filminin temel teması, insanların yaşamlarının kontrolünü yaşadıkları toplum tarafından engellenmesi ve bireysel özgürlüklerinin korunmasıdır. Adina, özgürlük savaşında, kendini koruma ve kendi özgürlüklerini elde etme arayışlarıyla öne çıkar. Film, kötü güçleri yenmeye yönelik özgürlük mücadelesinin, kendi özgürlüklerini aramak için girişilen özgürlük savaşının zorluklarını ve kazanımlarını göstermektedir.

Rift, seyircilere özgürlük savaşının önemini ve insanların kendi özgürlüklerini elde etmeye çalışırken karşılaştıkları zorlukları ve yenilgiye uğradıkları sonuçlarını göstermektedir. Adina’nın kötü güçleri yenmeyi başarması, insanlara özgürlük arayışında özgüven ve güç vermektedir. Rift, bir fantastik ve korkutucu hikâyedir, ancak özgürlük savaşının önemini ve kötü güçleri yenmeyi başarmanın gücünü vurgulamaktadır.

Rift
Orijinal İsmi Rift
IMDb Rating 5.2 51 oy

Yönetmen

Jason Winn
Yönetmen

Oyuncular

Darren Cain isSenior Agent Jason Cole
Senior Agent Jason Cole
Josh Hooks isNikolai Valtteri
Nikolai Valtteri
Brooke Montalvo isDr. Savannah Cole
Dr. Savannah Cole
David Lee Garver isSpecial Agent Tyrell Smith
Special Agent Tyrell Smith
Lisa Wu isSupervisory Agent Greene
Supervisory Agent Greene
Jennifer Shumaker isJennifer Mickle
Jennifer Mickle

Similar titles

Ready or Not izle
Kaçak Kraliçeler
Anne Benim – I am Mother izle
Suikast Treni – Bullet Train (2022) izle
Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı izle
The Witch: Part 2. The Other One izle
Ida Red izle 2021
Prityazhenie 2 izle Invasion
Avcı Kraven the Hunter Türkçe Dublaj izle
Swallow izle Tek Part
İtalyan İşi Türkçe Dublaj izle
Barbarlar (2021) izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published