What's happening?

Video Kaynakları 337 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi

Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi

Apr. 23, 2023TurkeyN/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi, üç ergenin, İpek, Can ve Deniz’in arkadaşlığıyla başlayan, büyülü bir maceranın hikayesidir. Çocuklar, kendilerine verilen gizemli bir görev doğrultusunda, çok uzak bir gezegene, X’e gitmek zorunda kalırlar. Can ve Deniz, İpek’in çoktan kaybettiği anne ve babasının kötü bir bilim adamı tarafından kaçırıldığını keşfederler. X gezegenindeki doğal güçleri kullanarak, ergenlerin ülkelerinin kötülüklerle savaşmak için tasarlanan koruyuculardan biri olmak için seçildiklerini öğrenirler.

Büyülü bir maceraya atılırken, çocuklar, gezegende çok kötü şeyler olduğunu keşfeder. Gezegenin kötülüklerinden kurtulmak ve ülkelerinin güvenliğini sağlamak için, çocuklar kendi yolsuzluklarını ortaya çıkarmaya, gezegendeki diğer koruyucularla işbirliği yapmaya ve kötü adamı yenmek için çabalamaya başlar.

Çocuklar, çeşitli yetenekleri ve özellikleri sayesinde, kötü adamı yenmek için kendi özgünlüklerini kullanır. Birbirlerine destek olurlar ve çok kötü durumlardan başarıyla çıkmayı öğrenirler. İpek, Can ve Deniz, gezegen X’i kötü adamdan kurtarır ve ülkelerinin güvenliğini sağlar.

Geleceğin Beşlisi, çocukların kahramanlıklarını, bir araya gelmelerini ve kötü adamı yenmelerini hikaye eder. Gezegenler arası seyahat, gizemli koruyucular, büyülü güçler ve çocukların kendi özgünlüklerini kullanmaları hakkında dersler öğreten, çocuklar için eğlenceli bir filmdir.

Orijinal İsmi Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi
IMDb Rating N/A N/A oy

Similar titles

Yıldız Unicorn Thelma Türkçe Dublaj izle
Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinden izle
Aslan Kral 1 (1994) 4K izle
Kuğu Prenses: Bir Peri Masalı Doğuyor
Yollarda – Roads izle
Edge of the World izle
A Second Chance: Rivals! izle
Benim Adım İntikam 2022 Netflix izle
The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 1
Büyük Ev – Reclaim 2022 izle
Modern Ozanlar izle Belgesel
Kingsman 2 Altın Çember 4K izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published