What's happening?

Video Kaynakları 336 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
The Matchmaker – Çöpçatan

The Matchmaker – Çöpçatan

Apr. 27, 2023Saudi Arabia81 Dak.TV-14
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

The Matchmaker, 2023 yapımı bir romantik komedi filmidir. Başrollerinde Logan Miller, Marisa Tomei ve Janeane Garofalo’nun yer aldığı film, bir adamın hayatının nasıl tamamen değişebileceğini gösteriyor.

Filmin konusu, hayatının kaderini değiştirmek için arayış içinde olan bir adam olan Dylan olarak tanımlanıyor. Dylan, kariyeri, arkadaşları ve ailesi ile tüm hayatının çalışmaya odaklanmasına rağmen, bir sevgilisi olmadan yaşamaya devam ediyor.

Dylan, kendi arayışlarının çaresini bulmak için New York’a taşınır. Burada, aradığını bulmak için profesyonel bir eşleştirici arayan aşıklar arasında yer alır. Burada Dylan, sevdiği kadını bulmak için eşleştirici olan Marcy ile tanışır. Marcy, Dylan’a kendini çok farklı bir kişi olarak görebilmesini ve kendisini sevdiği kişi olarak kabul etmesi için ona yardım eder.

Bu arada, Dylan, Marcy’nin çabaları sayesinde, kendi içindeki hayal edebileceği bir hayatı keşfeder. Dylan, Marcy’nin yardımıyla kendi hayatına ve günlük rutinlerine değişiklik yapmaya başlar. Bu değişiklikler onun hayatının kaderini değiştirmesine yardımcı olur, çünkü o artık sevdiği kadını bulmuştur.

The Matchmaker, Dylan’ın hayatının nasıl tamamen değiştiğini ve sevdiği kadını bulduğunu gösteren eğlenceli ve duygusal bir film. Bu film, sevgi ve nefes kesen sahnelerinin yanı sıra, aynı zamanda komedi ve izleyiciyi kendisine çeken bir atmosfere sahiptir.

The Matchmaker – Çöpçatan
Orijinal İsmi The Matchmaker
IMDb Rating 4 92 oy
TMDb Puanı 6.667 3 oy

Similar titles

Arizona izle
Gladyatör izle
Rocky 1 izle
Monos izle
Viena and the Fantomes izle
Çapkın – Skin Deep (1989) izle
Unutulmuş Sevgi Znachor Türkçe Dublaj izle
Altın Eldiven izle
The Commuter – Yolcu izle
Arada izle
Tetris
Glamour Girls izle